STP Trailers

Lietuvos aludarių gildija

Social Inclusion Games UL 2009 Odense

Social Inclusion Games UL 2009 Odense (Danija)

Rugpjucio 16-23 dienomis Danijos mieste Odense vyko Social Inclusion Games UL 2009. Šiose žaidynėse dalyvavo asociacija "FK Feniksas". Viso varžėsi per tūkstantį dalyvių iš dvylikos šalių. FK Feniksui pagrindinės aišku buvo futbolo varžybos, bet neatsisakėm progos išbandyti save ir kitose sporto šakose (tinklinio, lengvoji atletika, plaukimas, tenisas). Beje vyko du futbolo turnyrai: gatvės futbolo (4X4) ir lauko (7X7). Gatvės futbolo turnyre dalyvavo 24-ios komandos. Nugalėtoju tapo FK Feniksas, finale 5:1 nugalėjęs Danijos komandą. Lauko futbolo turnyre dalyvavo 20 komandų. Nugaletojais tapo taip pat FK Feniksas, finale 4:1 įveikęs Gruzijos komandą.

Neblogai sekesi ir kitose sporto šakose. Plaukime Ramunas Špokas iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalį, Egidijus Bružas - tris bronzos medalius. Tinklinio komanda tapo turnyro nugaletoja. Stalo tenisininkai dvejetų varžybose užėme antrą vietą (Arvydas Benza ir Arūnas Želvys).

Bendroje medalių įskaitoje FK Feniksas užėmė pirmą vietą: 6-aukso,3-sidabro,4-bronzos medaliai. Antri liko atstovai iš Švedijos, iškovoję penkis aukso medalius, trečia-Danijos komanda: 4-aukso medaliai. Už tokį puikų pasirodyma, FK Feniksui buvo įteikta Taurė ir 40000 Danijos Kronų vertės čekis kelionei į Lanzarotės saloje (Kanarų salos),įkurtą sporto ir poilsio kompleksą Club La Santa